możesz nas najpierw przetestować
– pierwsze zajęcia są darmowe

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
60+ Sport Senior OPTYMALIZACJA WAGI
DARMOWE ZAJĘCIA DLA OSÓB 60+
09:00 - 10:00
Turnus I 13.09 - 04.11.2016 Turnus II 17.10 - 09.12.2016
60+ Sport Senior OPTYMALIZACJA WAGI
DARMOWE ZAJĘCIA DLA OSÓB 60+
09:00 - 10:00
Turnus I 13.09 - 04.11.2016 Turnus II 17.10 - 09.12.2016
60+ Senior Sport ZDROWY KRĘGOSŁUP
DARMOWE ZAJĘCIA DLA OSÓB 60+
10:00 - 11:00
Turnus I 13.09 - 04.11.2016 Turnus II 17.10 - 09.12.2016
60+ Senior Sport ZDROWY KRĘGOSŁUP
DARMOWE ZAJĘCIA DLA OSÓB 60+
10:00 - 11:00
Turnus I 13.09 - 04.11.2016 Turnus II 17.10 - 09.12.2016
PILATES
Ania Szadowska
10:00 - 11:00
PILATESJest to trening doskonale rzeźbiący mięśnie i kształtujący sylwetkę.
TRENING FUNKCJONALNY by SPARTA WORKOUT
Paweł Zaremba
15:20 - 17:00
ZAPISY !!! Zajęcia na boulderowni i w 300frayda jump park
AVATAR JAZZ JUNIOR
Agata Kaim-Cieśla
16:30 - 17:30
ZAPISY !!!
AVATAR JAZZ JUNIORjazz dla młodzieży w wieku 12-16 lat

ZDROWY KRĘGOSŁUP
Ewelina Tutka
17:00 - 18:00
ZDROWY KRĘGOSŁUPMasz siedzący lub stojący tryb pracy? Zadbaj o swój kręgosłup nim będzie za późno ...

AVATAR JAZZ GROUP
Agata Kaim-Cieśla
17:30 - 18:30
ZAPISY !!!
AVATAR JAZZ GROUPjazz dla dorosłych

BODY SHAPE
Ewelina Tutka
18:00 - 19:00
BODY SHAPEbody shape
HIIT
Ania Szadowska
17:00 - 18:00
HIITTrening o wysokiej intensywności.

LATINO KIDS 7-10 lat
Aneta Kita
17:30 - 18:30
ZAPISY !!!
LATINO KIDS 7-10 latkonieczne wcześniejsze ZAPISY !!!

PILATES
Ania Szadowska
18:00 - 19:00
PILATESJest to trening doskonale rzeźbiący mięśnie i kształtujący sylwetkę.

SALSA SOLO
Aneta Kita
18:30 - 19:30
ZAPISY !!!
SALSA SOLOkonieczne wcześniejsze ZAPISY !!!

BRZUCHOMANIA
Marta Zyta Krzywda
19:00 - 20:00
BRZUCHOMANIAperfekcyjny brzuch

TRENING FUNKCJONALNY by SPARTA WORKOUT
Paweł Zarmba
19:00 - 20:00
ZAPISY !!! Zajęcia w strefie FunClimb
TRENING FUNKCJONALNY by SPARTA WORKOUTZajęcia wzmacniające całe ciało. Stanie się mocne, wytrzymałe i sprawne
RYTMIKA DLA MALUCHÓW
Paulina Duda
17:00 - 18:00
ZAPISY !!!
RYTMIKA DLA MALUCHÓWkonieczne wcześniejsze ZAPISY !!!

TR. OBWODOWY
Ania Szadowska
17:00 - 18:00
TR. OBWODOWYPodczas zajęć przechodzimy przez kolejne stacje z ćwiczeniami.
SZTANGI
Ania Szadowska
17:00 - 18:00
SZTANGIĆwiczenia ogólnorozwojowe, rzeźbiące całe ciało.
POWER STRETCH
Ania Szadowska
18:00 - 19:00
POWER STRETCHPierwsza połowa= mocno rozbudowa rozgrzewka. Druga = relaks.

TANIEC WSPÓŁCZESNY (CONTEMPORARY)
Paulina Duda
18:00 - 19:00
ZAPISY !!!
TANIEC WSPÓŁCZESNY (CONTEMPORARY)konieczne wcześniejsze ZAPISY !!!
PIŁKI
Ania Szadowska
18:00 - 19:00
PIŁKIzajęcia z wykorzystaniem dużych piłek
BODY SHAPE
Ewelina Tutka
19:00 - 20:00
BODY SHAPEbody shape
JOGA IYENGARA
Wojtek Komadowski
19:00 - 20:00
JOGA IYENGARAKształtuje piękną, smukłą sylwetkę, poprawia samopoczucie i stan zdrowia.

SZTANGI
Ania Szadowska
19:00 - 20:00
SZTANGIĆwiczenia ogólnorozwojowe, rzeźbiące całe ciało.
PHYSICAL DANCE dla dorosłych
Paulina Duda
19:00 - 20:00
ZAPISY !!!
PHYSICAL DANCE dla dorosłychkonieczne wcześniejsze ZAPISY !!!

TRENING FUNKCJONALNY by SPARTA WORKOUT
Paweł Zaremba
19:00 - 20:00
ZAPISY !!!
TRENING FUNKCJONALNY by SPARTA WORKOUTZajęcia wzmacniające całe ciało. Stanie się mocne, wytrzymałe i sprawne
JOGA IYENGARA
Wojtek Komadowski
20:00 - 21:00
JOGA IYENGARAKształtuje piękną, smukłą sylwetkę, poprawia samopoczucie i stan zdrowia.

SZTANGI
Ania Szadowska
20:00 - 21:00
SZTANGIĆwiczenia ogólnorozwojowe, rzeźbiące całe ciało.
TABATA
Marta Zyta Krzywda
20:00 - 21:00
TABATAtrening interwałowy nastawiony na spalanie
STRETCHING
Ania Szadowska
20:00 - 21:00
STRETCHINGRozciągnięcie i uelastycznienie mięśni.
PILATES
Ania Szadowska
21:00 - 22:00
PILATESJest to trening doskonale rzeźbiący mięśnie i kształtujący sylwetkę.

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

sobota

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
BODY SHAPE
Ewelina Tutka
18:00 - 19:00
BODY SHAPEbody shape
BODY SHAPE
Ewelina Tutka
19:00 - 20:00
BODY SHAPEbody shape

poniedziałek

środa

No event hours available!
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
RYTMIKA DLA MALUCHÓW
Paulina Duda
17:00 - 18:00
ZAPISY !!!
RYTMIKA DLA MALUCHÓWkonieczne wcześniejsze ZAPISY !!!

czwartek

No event hours available!
No event hours available!
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
PIŁKI
Ania Szadowska
18:00 - 19:00
PIŁKIzajęcia z wykorzystaniem dużych piłek

piątek

No event hours available!
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
60+ Sport Senior OPTYMALIZACJA WAGI
DARMOWE ZAJĘCIA DLA OSÓB 60+
09:00 - 10:00
Turnus I 13.09 - 04.11.2016 Turnus II 17.10 - 09.12.2016
60+ Sport Senior OPTYMALIZACJA WAGI
DARMOWE ZAJĘCIA DLA OSÓB 60+
09:00 - 10:00
Turnus I 13.09 - 04.11.2016 Turnus II 17.10 - 09.12.2016

wtorek

czwartek

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
60+ Senior Sport ZDROWY KRĘGOSŁUP
DARMOWE ZAJĘCIA DLA OSÓB 60+
10:00 - 11:00
Turnus I 13.09 - 04.11.2016 Turnus II 17.10 - 09.12.2016
60+ Senior Sport ZDROWY KRĘGOSŁUP
DARMOWE ZAJĘCIA DLA OSÓB 60+
10:00 - 11:00
Turnus I 13.09 - 04.11.2016 Turnus II 17.10 - 09.12.2016

wtorek

czwartek

No event hours available!
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
AVATAR JAZZ GROUP
Agata Kaim-Cieśla
17:30 - 18:30
ZAPISY !!!
AVATAR JAZZ GROUPjazz dla dorosłych

środa

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
AVATAR JAZZ JUNIOR
Agata Kaim-Cieśla
16:30 - 17:30
ZAPISY !!!
AVATAR JAZZ JUNIORjazz dla młodzieży w wieku 12-16 lat

środa

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
LATINO KIDS 7-10 lat
Aneta Kita
17:30 - 18:30
ZAPISY !!!
LATINO KIDS 7-10 latkonieczne wcześniejsze ZAPISY !!!

wtorek

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
PHYSICAL DANCE dla dorosłych
Paulina Duda
19:00 - 20:00
ZAPISY !!!
PHYSICAL DANCE dla dorosłychkonieczne wcześniejsze ZAPISY !!!

czwartek

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
TANIEC WSPÓŁCZESNY (CONTEMPORARY)
Paulina Duda
18:00 - 19:00
ZAPISY !!!
TANIEC WSPÓŁCZESNY (CONTEMPORARY)konieczne wcześniejsze ZAPISY !!!

czwartek

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
SALSA SOLO
Aneta Kita
18:30 - 19:30
ZAPISY !!!
SALSA SOLOkonieczne wcześniejsze ZAPISY !!!

wtorek

No event hours available!
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
PILATES
Ania Szadowska
10:00 - 11:00
PILATESJest to trening doskonale rzeźbiący mięśnie i kształtujący sylwetkę.
PILATES
Ania Szadowska
18:00 - 19:00
PILATESJest to trening doskonale rzeźbiący mięśnie i kształtujący sylwetkę.
PILATES
Ania Szadowska
21:00 - 22:00
PILATESJest to trening doskonale rzeźbiący mięśnie i kształtujący sylwetkę.

poniedziałek

wtorek

sobota

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
STRETCHING
Ania Szadowska
20:00 - 21:00
STRETCHINGRozciągnięcie i uelastycznienie mięśni.

środa

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
POWER STRETCH
Ania Szadowska
18:00 - 19:00
POWER STRETCHPierwsza połowa= mocno rozbudowa rozgrzewka. Druga = relaks.

czwartek

  • POWER STRETCH
    18:00 - 19:00
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
HIIT
Ania Szadowska
17:00 - 18:00
HIITTrening o wysokiej intensywności.

wtorek

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
TR. OBWODOWY
Ania Szadowska
17:00 - 18:00
TR. OBWODOWYPodczas zajęć przechodzimy przez kolejne stacje z ćwiczeniami.

czwartek

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
SZTANGI
Ania Szadowska
17:00 - 18:00
SZTANGIĆwiczenia ogólnorozwojowe, rzeźbiące całe ciało.
SZTANGI
Ania Szadowska
19:00 - 20:00
SZTANGIĆwiczenia ogólnorozwojowe, rzeźbiące całe ciało.
SZTANGI
Ania Szadowska
20:00 - 21:00
SZTANGIĆwiczenia ogólnorozwojowe, rzeźbiące całe ciało.

poniedziałek

środa

piątek

No event hours available!
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
JOGA IYENGARA
Wojtek Komadowski
19:00 - 20:00
JOGA IYENGARAKształtuje piękną, smukłą sylwetkę, poprawia samopoczucie i stan zdrowia.
JOGA IYENGARA
Wojtek Komadowski
20:00 - 21:00
JOGA IYENGARAKształtuje piękną, smukłą sylwetkę, poprawia samopoczucie i stan zdrowia.

poniedziałek

środa

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
ZDROWY KRĘGOSŁUP
Ewelina Tutka
17:00 - 18:00
ZDROWY KRĘGOSŁUPMasz siedzący lub stojący tryb pracy? Zadbaj o swój kręgosłup nim będzie za późno ...

środa

No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
TRENING FUNKCJONALNY by SPARTA WORKOUT
Paweł Zaremba
15:20 - 17:00
ZAPISY !!! Zajęcia na boulderowni i w 300frayda jump park
TRENING FUNKCJONALNY by SPARTA WORKOUT
Paweł Zarmba
19:00 - 20:00
ZAPISY !!! Zajęcia w strefie FunClimb
TRENING FUNKCJONALNY by SPARTA WORKOUTZajęcia wzmacniające całe ciało. Stanie się mocne, wytrzymałe i sprawne
TRENING FUNKCJONALNY by SPARTA WORKOUT
Paweł Zaremba
19:00 - 20:00
ZAPISY !!!
TRENING FUNKCJONALNY by SPARTA WORKOUTZajęcia wzmacniające całe ciało. Stanie się mocne, wytrzymałe i sprawne
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
No event hours available!
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
BRZUCHOMANIA
Marta Zyta Krzywda
19:00 - 20:00
BRZUCHOMANIAperfekcyjny brzuch

wtorek

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
TABATA
Marta Zyta Krzywda
20:00 - 21:00
TABATAtrening interwałowy nastawiony na spalanie

wtorek

No event hours available!
No events available!

CENNIK

* z KARTĄ SPORTOWĄ
zajęcia 55 min 25 zł 0 zł
kolejne zajęcia  brak dopłat dopłata 8 zł

upoważnia do jednorazowego indywidualnego wstępu na zajęcia,

w ramach godzin otwarcia obiektu oraz do korzystania ze strefy CARDIO

 

PIERWSZE ZAJĘCIA SĄ DARMOWE

* KARTA SPORTOWA:
honorujemy Benefit Systems, MultiSport, Fit Profit, OK System 

KARNETY

zajęcia 55 min.
* z KARTĄ SPORTOWĄ
4 wejścia 80 zł 0 zł
8 wejść 120 zł 0 zł
open 160 zł 129 zł 0 zł
open+ścianka 330 zł 289 zł 220 zł
fitness+sekcja wspinaczkowa 20 % upustu na tańszy karnet

CENA PROMOCYJNA

WYNAJEM SALI

sala dolna sala górna
do godziny 15:00 40 zł* 60 zł*
po godzinie 15:00 70 zł* 90 zł*

O NAS

Choć jesteśmy nowicjuszami w świecie fitness jako AVATAR Centrala Ruchu to naszą kadrę tworzą staranie wyselekcjonowani specjaliści w swojej dziedzinie, ze sporym doświadczeniem i ogromną wiedzą.

Zajęcia odbywają się na dwóch salach. Dolna, mniejsza ma powierzchnię ok 60 m kw i świetnie nadaje się do prowadzenia zajęć mentalnych lub zajęć ze sztuk walki. Górna sala jest dużo większa- 100 m kw i mogą na niej odbywać się zajęcia dla  grup nawet 30 osobowych

SZYBKI TELEFON

Wpisz i wyślij swój numer telefonu – oddzwonimy w najszybszym możliwym terminie.

AVATAR CENTRALA RUCHU

Centralna 51
31-586 Kraków

 

GODZINY OTWARCIA

Pn-Pt: 7:00 – 23:00

Sob-Nd: 9:00 – 20:00

KONTAKT

tel 733 434 332

e-mail kontakt@myavatar.pl

 

Dojazd: Avatar Centrala Ruchu znajduję się na zakręcie (90 stopni) na ul.Centralnej.
(okolice CH M1, kierunek na EXPO Kraków)