01-09-2018

AKADEMIA MŁODEGO WOJOWNIKA W AVATARZE – kung fu dla dzieci

Chcesz podsunąć swojemu dziecku pomysł na siebie? Nie chcesz, by godzinami siedziało przed komputerem lub tabletem?


 
… Zaproponuj mu, by spróbowało swych sił w trenowaniu sztuk walki.
 
RUSZYŁY ZAPISY NA KUNG-FU dla dzieci. Regularne zajęcia, które będą się odbywać w każdy piątek o godzinie 17.00 w Avatar Centrala Ruchu (Kraków, ul. Centralna 51). Uczestnicy dowiedzą się czym jest tradycyjne kung fu, poznają różne przyrządy treningowe (miecz, szabla, kij, włócznia) i rozpoczną wspaniałą przygodę z tym sportem trenując pod okiem wykwalifikowanej kadry.
 
Akademia Młodego Wojownika to idealna propozycja, która może okazać się strzałem w dziesiątkę i zainspiruje Twoje dziecko do aktywności w czasie wolnym.
Po pierwsze, trenowanie kung fu to ćwiczenia ogólnorozwojowe wpływające na harmonijny rozwój młodego organizmu. To także nauka podstawowych elementów samoobrony, które wzmocnią także charakter oraz pewność siebie. Udział w treningach to obcowanie z rówieśnikami podzielającymi takie samo zainteresowanie. To także szukanie inspiracji wśród starszych kolegów/koleżanek, które dzięki swojej wytrwałości i zaangażowaniu osiągnęli sukces w swojej dziedzinie.
 

 
Kim jesteśmy?

Jesteśmy szkołą sztuk walki stworzoną z myślą o dzieciach i młodzieży.
AKADEMIA MŁODEGO WOJOWNIKA KUNG FU – EWA CIEMBRONIEWICZ
UL. SKWEROWA 3 (Szkoła Podstawowa nr 110)
UL.CENTRALNA 51 (budynek Avatar)
 
W czym się specjalizujemy?
Specjalizujemy się w treningach kung fu tradycyjnego. Nasze doświadczenie i kwalifikacje pozwalają nam połączyć tradycyjne wartości niesione przez chińskie sztuki walki oraz nowoczesne metody treningowe pomagające osiągnąć szybsze efekty szkoleniowe.
Prowadzimy grupy treningowe z podziałem na stopnie zaawansowania, a zawodników obejmujemy specjalnym programem szkoleniowym. Dbamy o ciągły rozwój, jakość zajęć i bezpieczeństwo.
 
ZAPISY:
E-mail: zapisy@choyleefutpolska.pl
Tel. (+48) 734 187 396
 
Więcej informacji na www.choyleefutpolska.pl
Nasz profil na Facebooku.