27-03-2018

SAMOOBRONA czyli KEYSI by JUSTO DIEGUEZ piątek 19:30

Jedyne takie zajęcia w Krakowie !!!

2Keysi jest hiszpańską metodą obronną, którą Justo Dieguez podbija i ma tylko jeden cel, osobisty rozwój rozwijający instynkt walki. Ruchy w Keysi, koncepcje i zasady są zgodne z prawem uniwersalnym, które nie są ograniczone przez żadne systemy lub style. Głównymi rzeczami, które rozwija Keysi jest umysł i ciało jako całość. Keysi daje każdej osobie niezbędne atrybuty, które decydują o sposobie zrozumienia sytuacji zagrożenia, która jest konsekwencją osobistego wzrostu.
Największą różnicą między Keysi a innymi sztukami walki są zasady. Zasady te rozwijają zdolność wyrażania emocjonalnego, umysłowego i fizycznego.

Keysi daje profesjonalistom wyższą postawę i strukturę w złożonej sytuacji wysokiego ryzyka.
Rozwija zdolność do analizowania i rozpoznawania sytuacji oraz korzystania z niej na korzyść.
Doskonałe treningi i intensywność, które są przekazywane innym systemom samoobrony w kontrolowaniu przeciwników / napastników z bronią lub bez.

Metoda, stabilność i szkolenie w procesie rozwoju, ewolucji i adaptacji są kluczem w Keysi, a klucze te stanowią różnicę fizyczną, techniczną i intelektualną.
Cele, które należy osiągnąć w odniesieniu do jakości każdego profesjonalisty, to adaptacja systemu do osoby, a nie osoby do systemu.

2902