KETTLEBELL/GIRIEWOJ

TRENINGI KETTLEBELL – OPIS ZAJĘĆ

Grupa początkująca – zajęcia mają na celu naukę technicznego wykonywania podstawowych ćwiczeń z żeliwnymi odważnikami kettlebell, uwzględniając zasady bezpieczeństwa przy ich wykonywaniu. Program szkolenia zawiera m.in.: Na poziomie podstawowym grupy główny nacisk kładziony będzie na techniczne wykonywanie każdej techniki. W momencie opanowania prawidłowej techniki, treningi przybiorą formę schematów ćwiczeń wykonywanych w określonej liczbie powtórzeń w odpowiedniej jednostce czasu.

CO DAJE CI TRENING KETTLEBELL:

KTO MOŻE TRENOWAĆ KETTLEBELL:

CENNIK:

Karta członkowska 15 zł
Karnet miesięczny – 1xtyg 120 zł
Karnet miesięczny – 2xtyg 140 zł
Pierwszy trening próbny za darmo
Jedno wejście 40 zł
Dopłata do karnetu AVATAR szczegóły na miejscu

FORMY PŁATNOŚCI:

  1. Przelew:
Centrum Treningu Kettlebell i Giriewoj Sport Kraków : 69 1050 1445 1000 0092 4017 9227 Tytułem: karnet imię i nazwisko, grupa dzień i godzina, kettlebell.
  1. Gotówka w recepcji:
Płatności gotówką przyjmowane są w dniu treningu przed zajęciami lub po zajęciach. Prosimy o zachowanie paragonów.
  1. Kartą płatniczą w recepcji:
Płatności kartą można dokonać w dniu treningu przed zajęciami lub po zajęciach. Prosimy o zachowanie paragonów i potwierdzeń wpłat.  

PROMOCJA

Karnety w przedsprzedaży – zniżka -20% na pierwszy miesiąc trwania kursu początkującego Karnety w przedsprzedaży – osoby, które zdecydują się wykupić karnet jeszcze przed terminem rozpoczęcia kursu otrzymują zniżkę w wysokości 20%. Zniżka dotyczy pierwszego miesiąca trwania kursu na poziomie początkującym. Karnety w przedsprzedaży – zniżka 20% dla Ciebie i 30% zniżki dla osoby, którą zaprosić do wspólnego trenowania na pierwszy miesiąc trwania kursu początkującego Karnety w przedsprzedaży – osoby, które zdecydują się wykupić karnet podwójny jeszcze przed terminem rozpoczęcia kursu otrzymują zniżkę w wysokości 20% i 30%. Zniżka dotyczy pierwszego miesiąca trwania kursu na poziomie początkującym.

ZNIŻKA STUDENCKA

Karnety dla studentów – 90 zł – promocja dla studentów do 25 r.ż. z ważną legitymacją studencką przez cały okres trwania kursu na poziomie początkującym

TRENING PRÓBNY GRATIS

Jeśli nie jesteś pewien, że te treningi są dla Ciebie, skorzystaj z darmowego treningu próbnego. Uwaga!!! Jeśli wybierzesz darmowy trening próbny, nie będziesz mógł już skorzystać z promocji w przedsprzedaży. Przyjdź i skorzystaj z jednej z oferowanych promocji. Promocje karnetów w przedsprzedaży ograniczone. Nie przegap takiej okazji.

WARUNKI ZAPISU DO CENTRUM TRENINGU KETTLEBELL I GIRIEWOJ SPORT:

UWAGI DODATKOWE:

Wpłaty nie podlegają zwrotom. Karnety są imiennie i nie wolno ich odstępować osobom trzecim. Karnety nie ulegają przedłużeniu. Z darmowego treningu próbnego można skorzystać tylko raz. Każdy następny jest odpłatny zgodnie z cennikiem.