14-01-2017

JOGA DLA WSPINACZY – Gibkość / brakujące ogniwo

Im bardziej jesteś zrelaksowany, tym lepiej odczuwasz harmonię i balans w swoim ciele i umyśle. W rezultacie będziesz się lepiej wspinał.

Zapraszamy na kolejny cykl warsztatów jogi dla wspinaczy, którzy chcą poprawić swoją elastyczność i gibkość, oraz zachować pełną ruchomość stawów.
Będziemy uelastyczniać wszystkie najbardziej pospinane miejsca w ciele, które wspinanie generuje. Dobierając odpowiednie asany i układając je w sensowną sekwencję trafimy w punkt, a jednocześnie zadbamy o to by zharmonizować całe ciało.
W sesji będą wszystkie grupy asan oraz ich warianty terapeutyczne, jak również asany relaksacyjne z elementami pranayamy.
 
 
Warsztat poprowadzi Wojtek Komadowski certyfikowany nauczyciel jogi metodą B.K.S. Iyngara w stopniu Intermediate Junior I. Od Kilkunastu lat praktykuje i uczy jogi szkoląc się regularnie u nauczycieli seniorów z Polski i zagranicy. Nauczyciel wuefista, absolwent krakowskiej AWF i członek SJI w Polsce. Wojtek od kilku lat prowadzi zajęcia jogi dla trenerów wspinaczy Avatara.
 
miejsce:
Avatar Centrala Ruchu
 
najbliższy terminy:
18.02.2017 (sobota) godz: 11.00 – 13.00
 
koszt: 40 zł (z kartą sportową* dopłata 15 zł)
 
zapisy:
gsm 733 434 332
mail kontakt@myavatar.pl
fan page na Facebooku
Płatości należy dokonać najpóźniej na dwa dnie przed rozpoczęciem warsztatów w recepcji obiektu.
 
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć z powodu niskiej frekwencji.
 
* KARTA SPORTOWA:
honorujemy Benefit Systems, MultiSport, Fit Profit, OK System
 
 

joga-dla-wspinaczy